Explore
Shop with Apps
Ubuy Best D2C Cross Border Brand of the Year 2024
100% záruka vrácení peněz
Nejnižší celkové náklady na objednávku
Prémiové a luxusní značky
Celosvětová doprava
Více než 300 milionů mezinárodních produktů

THE TOP BRANDS OF TOMORROW

harley davidson

Harley Davaidson

Harley Davidson

Najděte autentické příslušenství Udržujte svůj motocykl v prvotřídním tvaru

Viz Sbírka
Gucci

Gucci

Gucci products

Iconic Luxurious Collection, Available Exclusively at Ubuy.

Viz Sbírka
Zara

Zara

Zara collection

Latest Trendsetting Styles. Only Available at Ubuy.

Viz Sbírka
Dior

Dior

Dior luxury products

Experience Iconic Parisian Elegance. Exclusively at Ubuy.

Viz Sbírka
Andries Venter Profil
Andries Venter

Verified Customer

I bought a coffee filter from the UK. The vendor used DHL to deliver it to me. It only took 5 days from the UK to my house in South Africa - excellent service!!!

Andre Profil
Andre

Verified Customer

Wide selection of many things. Got it in a week from order date. Great courier service used. Nice that al cost is included. Great notification of where parcel is.

Joanna Trzcinski Profil
Joanna Trzcinski

Verified Customer

I love my new cloths they excellent don’t live marks on glass even mirrors. I just wish I can afford more so i can give them to others they can try how good they are. Posted is very expensive

Julie Profil
Julie

Verified Customer

I am from France I receive my product in time a new one as on the description Perfect ! I REALLY recommand Ubuy thay could permit to transport product from other countries and find the rare pearl So Thank you Ubuy 5 *****/5*****

Ong Chuan Jin Profil
Ong Chuan Jin

Verified Customer

First time I came across this UBuy and I find it is very Honest platform, when I purchased that time ,my friend told me to be careful of internet buying but I try and I am very satisfied with this UBuy

satyajit perera Profil
satyajit perera

Verified Customer

Most importantly I would recommend UBUY for Bringing all sorts of products which are rarely found with other popular e portals.Although the price of the products are a little higher due to import duties and freight charges, I would still recommend UBUY as the most reliable portal for bringing rare items From abroad.Best of luck.?

Mohammad Alhotailah Profil
Mohammad Alhotailah

Verified Customer

Excellent and Highly recommend The only thing that they have to look for, is the international shipping which is very high. Other things all great

Victor Stephen Profil
Victor Stephen

Verified Customer

I've had a smooth and amazing experience shopping on Ubuy. Delivery is always smooth and I don't have to worry about purchased items getting missing. I get updates as items move around, Great App.

hasan al mamun Profil
hasan al mamun

Verified Customer

Very Very first delivery, and original product and same photo same product, and packaging is very good no sketch and etc, but I feel very better ubuy shopping.

Rabaa Alateeqi Profil
Rabaa Alateeqi

Verified Customer

I'm Happy and Delightful ? Ubuy is Fast and because that I recommend it to my friends and they order A Coffee machine and it arrived so fast Thanks for Ubuy Team in USA , Kuwait & Uk

RAY PITCHER Profil
RAY PITCHER

Verified Customer

It seemed to live up to expectations, with regular updates on arrival times, I had no issues with them. Everything arrived nicely and as specified, there are no initial complaints, it was a favourable service and the order went through direct.

Todd Dvorak Profil
Todd Dvorak

Verified Customer

Good service enabling purchase of products from United States that are shipped to Thailand. Many products are not available in Thailand that can be found in the US.

Peter Banerji Profil
Peter Banerji

Verified Customer

The last time I was disappointed with the way the order was handled as it took a month to deliver after several reminders & follow ups However on this occasion I was very satisfied as the order was delivered on schedule Will highly recommend UBuy

Lamisah Profil
Lamisah

Verified Customer

Very fast delivery! Living in Canada there’s a lot of things we don’t have here that’s readily available in the US. Loved how fast they had things shipped from the US to Canada and to my door.

Omarr James Garcia Profil
Omarr James Garcia

Verified Customer

It's been 2 years now when i started to online shop here in Ubuy. I am happy and satisfied on their service because it's fast and the packaging is good.

Gugue Profil
Gugue

Verified Customer

Process was very efficient, no issues with customs, thought id have to pay additional fees but i didnt. Received package without any delays and was happy with my goods. Everything was in perfect condition. It was nice that i received notiification at each stage so i was able to keep track and not worry.

Lorraine Morris Profil
Lorraine Morris

Verified Customer

This was my first purchase from Ubuy and I was very impressed with the delivery, packaging etc. Will definitely be using your services again.

Karen Kemp Profil
Karen Kemp

Verified Customer

Found what I wanted with a relatively easy search, ordered and paid for it. Was delivered to me in New Zealand in a really good time frame.

customer Profil
customer

Verified Customer

The service and feedback I received was excellent. I always knew exactly where my parcel was in the process. I appreciate your diligence and will buy from you again anytime, thank you

david ogbonnaya Profil
david ogbonnaya

Verified Customer

Ubuy has a very affordable custom and delivery fees. Product quality is top notch. Delivery is within estimated time. I wish Ubuy will always engage the services of DHL for dispatch, they are more competent than others.

Ubuy Czech Republic
Přední mezinárodní internetový obchod pro luxusní značky a prémiové produkty v Czech Republic


Ubuy Česká republika, podpořená dlouholetými odbornými znalostmi v oblasti elektronického obchodování, je jedním z největších online nákupních webů, které zaručují celosvětové dodávky mezinárodních produktů. Naše uživatelsky přívětivá, dynamická a důvěryhodná platforma je uznávána za pečlivě strukturované služby, protože získala řadu pozitivních zákaznických posudků a ocenění v oboru. Jako jednorázová online nákupní destinace Ubuy Česká republika zmocňuje zákazníky k přístupu k špičkovým značkám a prémiovým zámořským produktům, které jsou na místním trhu často nepolapitelné. Náš obchod je domovem bezkonkurenční kolekce nejnovějších místních i globálních značek a nabízí vám jedinečný zážitek z nakupování bezkonkurenční jinými platformami.

Využijte příležitosti k využití nejlepších online nákupních nabídek a slev, když nakupujete z vícepodlažní eCommerce platformy Ubuy. Používáme špičkové technologie a robustní bezpečnostní systémy, včetně certifikace SSL a bezpečných platebních bran, abychom zajistili plynulý a chráněný přeshraniční nákupní zážitek v každém kroku vašeho objednávkového procesu. V Ubuy České republice můžete prozkoumat a zakoupit dovážené položky z celé řady kategorií produktů, které jsou umístěny v našem globální obchod se značkami. Mezi naše nejoblíbenější kategorie patří Móda a šperky, Elektronika, Buněčné telefony a příslušenství, Baby & Toddler, Domácí zboží, Parfémy a vůně, Péče o krásu a osobní péči, Sport a nástroje, Zavazadla a cestovní vybavení, Knihy, Automobilový průmysl, Potraviny a labužnické jídlo, Zdraví a domácnost, Nástroje a vylepšení domova a Kancelářské výrobky.  

Vyberte si Ubuy Českou republiku pro jedinečný zážitek z online nakupování, který přináší svět ke dveřím, a zajistí vám přístup k nejlepším produktům, které může světový trh nabídnout. Vaše spokojenost a bezpečnost jsou našimi nejvyššími prioritami a jsme odhodláni poskytovat dokonalost na každém kroku vaší cesty s námi.

Oblíbené kategorie
Nejprodávanější kategorie produktů na Ubuy Czech Republic


Vyberte si k nakupování z oblíbených kategorií produktů Ubuy, jako je elektronika, mobilní telefony a příslušenství, kuchyně a jídelny, knihy a kancelářské produkty.. Získejte své preferované importované produkty z těchto kategorií.. K dispozici jsou různé filtry pro vyhledávání požadovaných značkových produktů a pro rychlé a efektivní nakupování.. Nechte si snadno doručit celosvětově značkové produkty přímo k vašim dveřím.  


Poskytujeme nejlepší nabídky na online nákupy elektronického zboží jako je TV a video, domácí zvuk a hudba, fotoaparáty a drony, nositelné technologie a elektronické příslušenství. Vyhoví Vašim potřebám i Vašemu rozpočtu. Naše kolekce mobilních telefonů, laptopů, televizorů atd. je nabízena v široké škále výběru, přičemž po celý rok poskytujeme nejnovější aktualizované nabídky a slevy. Vysoce kvalitní produkty a služby Vám umožní mít blažený zážitek z online nakupování.

Zobrazit více

Ubuy je jedním z nejlepších online obchodů nabízejících kolekci kabelek, šatů, kosmetiky, šperků, džín, triček a bot. To všechno je k dostání v různých velikostech, tvarech, barvách a provedeních pro maximální potěšení zákazníků. Zvláštní péče je věnována tomu, aby se k Vám dostaly jen ty nejlepší produkty. Nyní vypadejte okouzlující a nádherná s naší řadou oblíbených módních produktů dostupných jediným kliknutím.

Zobrazit více

Naše exotická řada parfémů různých prémiových značek je k dostání v různých vůních, které vzruší Vaše smysly a zanechají ve vás úžasný pocit. Zlepší Vaši náladu a budete se díky nim cítit sebevědoměji a lépe. Teď vyzkoušejte naše parfémy: hýčkejte si jimi smysly, předvádějte své vůně všude, kam půjdete, a vynikněte!

Zobrazit více

Nejnovější online nabídky a nejlepší zvýhodněné nabídky mobilních telefonů a příslušenství k mobilním telefonům najdete na Ubuy. Nabízíme dynamickou řadu mobilních telefonů s různými specifikacemi, abychom vyhověli Vašemu individuálnímu vkusu a preferencím. K dispozici jsou mobilní telefony více značek, abychom Vám zajistili úžasný prožitek za konkurenceschopnou cenu. Najděte zde svůj vysněný mobilní telefon a splňte si svou touhu zůstat ve spojení stylově.

Zobrazit více

Náš výběr herních laptopů zajistí nepřetržitou zábavu a celé rodině. Pomůže Vám být ve spojení, odpočívat a zkoumat své kreativní dovednosti. Vysoce kvalitní procesory a zvukové systémy v laptopech nabízejí pohlcující herní zážitek jako nikdy dříve.

Zobrazit více

Zvýrazněte svůj vzhled a osobitost s naší exotickou řadou značkových kosmetických produktů, které Vám poskytnou skvělé pohodlí a spokojenost. Naše produkty jsou rozsáhle testovány, aby byla zajištěna šetrnost k pokožce a dlouhotrvající krása. Vypadejte tedy krásně a cítíte se skvěle se správně vybraným produktem.

Zobrazit více

Je čas vylepšit si domácnost a udělat ji lepší než kdykoli dříve. Naše kolekce produktů pro domácí kutily Vám proto pomůže oživit a zkrášlit svou domácnost. Máme širokou škálu barev, vzorů, textur a tvarů, které by se hodily k Vaší výzdobě a dodaly by Vašemu domovu kouzlo.

Zobrazit více

V naší kolekci jsou k dispozici všechny typy kancelářských produktů. Hledáte-li kancelářské potřeby, nemusíte hledat nikde jinde. Tady v Ubuy najdete vysoce kvalitní produkty za rozumné ceny, které vyhoví Vašim specifickým požadavkům.

Zobrazit více

Ubuy. Dodáváme.
Nakupujte zahraniční zboží od populárních globálních značek online v České republice


Pokud hledáte portál, který vám umožní nakupovat mezinárodní produkty a zahraniční zboží online a přitom relaxovat v pohodlí domova, pak je Ubuy to pravé místo pro vás. Udržujeme požadavky zákazníků na vrcholu a zároveň poskytujeme rychlé a uspokojivé služby. Nakupujte slavné produkty mezinárodních značek online a nechte si je doručit.

Buďte průběžně informováni!
Využijte exkluzivní nabídky online nakupování a slevy na importované produkty na Ubuy


Získejte autentické luxusní značky a importované zboží online za rozumné ceny z našeho zahraničního internetového obchodu. Využijte neuvěřitelných nabídek a nabídek, které uvádíme ve speciální dny a různé příležitosti ve všech našich kategoriích. Proč čekat?. Chopte se své zlaté příležitosti a ještě dnes výrazně ušetřete na všech nákupech, které provedete na globální nákupní platformě Czech Republic.